خانه / نمونه کار

نمونه کار

عنوان : قالب سایت پروتک سافت.

قالب سایت پروتک سافت

توضیحات :

این قالب طراحیش با خودم بوده و در طراحیش از بوت استرپ برای ریسپانسیو کردن و از CSS3 و جی کوئری برای افکت دادن استفاده کردم که برای مشاهده جزئیات بیشتر میتونید از قسمت های مختلف همین سایت دیدن کنید.


عنوان : پیاده سازی مفاهیم داده کاوی بخصوص مکعب داده ها(Cube) در نرم افزار ویژوال استودیو.

 مکعب داده ها

توضیحات :

به دليل حجم بالاي تراكنشها و پراكندگي اطلاعات در پايگاه داده‌هاي عملياتي، استخراج گزارشات نياز به محاسبات و پردازشهاي بسيار، بر روي داده‌ها دارد كه اين امر باعث كندي استخراج اطلاعات مي گردد. از اين رو انباره داده‌ها مورد توجه قرار دارد تا به كمك آن گزارشگيري از اطلاعات انبوه و گسترده تسريع گردد. حال از بين تكنيكهايي كه جهت كاهش پردازش‌ها و پيچيدگي موجود در استخراج اطلاعات و پرس وجو‌ها وجود دارد، ايجاد مدل دادهاي ادغام جداول از روش‌هاي مورد توجه مي باشد كه نتيجه ادغام جداول، مدل داده‌هاي چند بُعدي است. از آنجايي كه انتخاب ابعاد يك داده چند بُعدي در همه جا به طور معمول به صورت دستي و با نظر كارشناسان مربوطه، طي يك پروسه زمانبر انجام مي شود، بنابراين هزينه و زمان زيادي براي اين كار صرف مي شود. از اين رو در اين پروژه به منظور كاهش هزينه و زمان، روشي ارائه گرديده است كه بر اساس كاوش قوانين انجمني، ابعاد يك داده چند بُعدي به طراح انباره داده پيشنهاد مي گردد. براي اين منظور توسط يك كاربر از تراكنش‌هاي انجام شده بر روي پايگاه‌هاي داده، اطلاعات مورد نياز جهت داده كاوي، استخراج و در نهايت به روش كاوش قوانين انجمني، قوانيني كه نشان دهنده جداول و فيلدهايي كه امكان ادغام شدن را دارا مي باشند، بدست مي آيند. در شکل بالا مي توان مقدار فروش با نام محصول و ميزان تحصيلات مشتري را مشاهده کرد که در ستون English Product Name نام انگلیسی محصولات و در ستون Education مقدار فروش بر حسب تحصیلات مشتریان است.
همچنین در اشکال پایین سه گزارش دیگر می باشد که پاسخگوی سه سوال جهت گزارش گیری است. به ترتیب سوال شکل سمت راست ، وسط و سپس چپ :
- مقدار سرمايه گذاري شركت در بخش‌هاي مختلف در ماه‌هاي مختلف و سالهاي مختلف بر اساس بودجه به تفكيك و در كل چقدر است؟
- مقدار فروش اينترنتي محصولات براي هركشور و براي مشتري‌هايي كه ازدواج كرده اند چقدر است؟
- سود فروش محصولات در کشور های مختلف و در دسته بندی مخفف M, U, W و کل چقدر است؟ اگر کمتر از یک میلیون دلار بود به رنگ قرمز و اگر بیشتر به رنگ سبز در بیاید.

 مکعب داده ها نمونه 1
 مکعب داده ها نمونه 2
 مکعب داده ها نمونه 3

عنوان : نرم افزار سیستم آزمون گیر دانشگاه با زبان سی شارپ.

 صفحه خوش آمد
صفحه اختصاص آزمون
پنل مدیریت مدیر گروه
 صفحه آزمون چهار جوابی
صفحه آزمون بله خیر
صفحه ورود

توضیحات :

این نرم افزار تحت ویندوز بوده و با زبان سی شارپ و پایگاه داده SQL Server طراحی شده است. بخش های مختلف این نرم افزار شامل پنل مدیریت اساتید توسط مدیر گروه، پنل اساتید جهت تخصیص آزمون و طراحی سوال، پنل دانشجو جهت انتخاب و شرکت در آزمون و مشاهده کارنامه است. بعضی از صفحات نمونه این نرم افزار را میتوانید در تصاویر بالا مشاهده نمایید.


عنوان : طراحی سیستم آموزش بخشی از زبان ویژوال بیسیک توسط نرم افزار چند رسانه ای.

پنل نرم افزار چند رسانه منوی سمت راست
پنل نرم افزار چند رسانه منوی سمت چپ

توضیحات :

این برنامه با نرم افزار Adobe Director طراحی و توسط خودم و چندتا از دوستان دانشگاه پیاده سازی شده که از قسمت های آموزش بصورت متحرک و پویا، تمرین، آزمون، سرگرمی و راهنما تشکیل شده است.


عنوان : طراحی سیستم آموزشی بخشی از طراحی سایت با نرم افزار چند رسانه ای.

طراحی برنامه آموزشی با مولتی مدیا بیلدر

توضیحات :

این برنامه با نرم افزار مولتی مدیا بیلدر (Multi Media Builder) توسط خودم و دوستان هم دانشگاهی ساخته و شامل مواردی است که در تصویر مشاهده می‌نمایید.